מדוע לבחור בעדשות ®Artisan?

*עם עדשת ארטיזן בעין:

  • אינך סובל מתופעת אדים במשקפיים.
  • אינך סובל מגרויים הנגרמים מרוח, חול או אבק.
  • אינך מבזבז זמן בתחזוקה (כמו עם עדשות מגע).
  • אינך חושש לאבד את משקפייך.

מדוע דווקא ניתוח זה ולא אחר?

ניתוחי תשבורת אחרים יכולים אף הם להעניק לך את היתרונות הנ"ל. אם כן מדוע אנשים המרכיבים משקפיים או משתמשים בעדשות מגע בוחרים בארטיזן?

התהליך הוא הפיך

ניתן להוציא או להחליף את עדשת ארטיזן לפי הצורך. בתהליך זה לא נוגעים בחלק המרכזי בקרנית, האחראית על הראייה הצלולה. טיפול בלייזר הוא טיפול המבוצע על חלק חיוני זה של הקרנית והוא טיפול בלתי הפיך!! זוהי למעשה הסיבה החשובה ביותר בגינה אנשים בוחרים בעדשת ארטיזן.

מוכח: בטוח ויעיל

מחקרים רבים באירופה ובארה"ב נערכו על עדשות ארטיזן. התוצאות הוכיחו מעבר לכל ספק כי עדשות ארטיזן הינן בטוחות ויעילות לטיפול בליקויי ראייה.

טווח תיקון גבוה

לעדשה טווח דיופטרים עצום. כך למעשה יכולים אנשים בעלי ליקויי ראייה חריפים (23.5- ועד 12+) או אסטיגמציה להנות מסוג זה של טיפול.*חשוב לדעת: כמו בכל ניתוח רפרקציה, לא ניתן להבטיח במאה אחוז שלא תצטרכו עוד להרכיב משקפיים לאחר הניתוח. בהרבה מקרים אכן אין צורך במשקפיים לאחר הניתוח ואז ניתן להנות מכל היתרונות. אך גם במקרים שצריך משקפיים ניתן לרוב להסתפק במספר קטן יותר משהיה ובמקרים מסויימים צריך להרכיבן רק לצורך פעילות מסויימת. פרטים נוספים על סיכוייך להסרת משקפיים ניתן לברר בבדיקה אצל מנתחי העיניים המורשים שכתובתם נמצאת תחת הכותרת כתובות.