עדשות ®Artisan

כיום אנשים ברחבי העולם מעדיפים שלא להסתמך על משקפי ראייה או עדשות מגע. הם ניצבים אל מול בעיות בהשתמשם באלו או שפשוט הם מרגישים כי אלו אינם תואמים עוד את אופי החיים המודרני. לאנשים אלו ניתוח תשבורת עשוי להוות פתרון.

עדשת ®Artisan היא אחת הטכניקות המודרניות ביותר בניתוח תשבורת. העדשה אמינה ומהווה חלופה טובה לטיפולי הלייזר השונים.

מהי עדשת ®Artisan?

עדשת ®Artisan הנה עדשה תוך עינית המושתלת בעין על ידי מנתח עיניים. העדשה הנה קבועה ולכן תהיה מסוגל לראות טוב כל הזמן; *משקפי הראייה או העדשות לא יגבילו אותך יותר. נראה כאילו אינך סובל עוד מ"ליקויי ראייה". עדשת ארטיזן לא זקוקה לתחזוקה ויכולה להישאר בתוך העין כל חייך.

אם מסיבה כלשהי תיאלץ להחליף את העדשה, תוכל לעשות זאת, ברב המקרים, ללא שום בעיה. טווח הגילאים להשתלת העדשה הוא מגיל 18 ועד גיל 60, כאשר עומדים בתנאים מסוימים. העדשה זמינה לקצרי רואי (מ 3- ועד 23.5 - Diopter) או לבעלי ליקוי רוחק ראייה (מ 1+ ועד 12+ Diopter). ניתן אף לטפל באסטיגמציה (צילינדר) באמצעות עדשת ארטיזן. לא ניתן לטפל בזוקן ראייה (פרסביופיה) באמצעות עדשת ארטיזן.


*חשוב לדעת: כמו בכל ניתוח רפרקציה, לא ניתן להבטיח במאה אחוז שלא תצטרכו עוד להרכיב משקפיים לאחר הניתוח. בהרבה מקרים אכן אין צורך במשקפיים לאחר הניתוח ואז ניתן להנות מכל היתרונות. אך גם במקרים שצריך משקפיים ניתן לרוב להסתפק במספר קטן יותר משהיה ובמקרים מסויימים צריך להרכיבן רק לצורך פעילות מסויימת. פרטים נוספים על סיכוייך להסרת משקפיים ניתן לברר בבדיקה אצל מנתחי העיניים המורשים שכתובתם נמצאת תחת הכותרת כתובות.